"Weekend z miniaturową sztuką" podczas Dni Jeżowego

Informujemy, iż w dniach 26-27 lipca 2014 organizujemy wspólnie z Muzeum Miniaturowej Sztuki Profesjonalnej Henryk Jan Dominiak W Tychach wystawę czasową pn. Weekend z miniaturową sztuką. Zobaczyć będzie można eksponaty reprezentowane przez prace artystów profesjonalnych z Polski, Brazylii, Węgier i Ukrainy. Serdecznie zapraszamy!

 
Kanonizacja bł. Jana Pawła II - 27 kwietnia 2014

 
Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

 
Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Kolejnym owocem współpracy trzech instytucji: Zespołu Szkół w Starym Narcie, parafii Nowy Nart oraz Muzeum – Zbiornicy Figur Chrystusa Frasobliwego w Jeżowem, był Dekanalny Konkurs Plastyczny im. ks. Ludwika Bielawskiego pn. „Powitajmy Maleńkiego!”, którego rozstrzygnięcie odbyło się 14 stycznia br. w jeżowskim muzeum.

Do udziału w konkursie zaproszono uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej oraz I – III gimnazjum. W sumie napłynęło 45 prac plastycznych, a spośród nich wyłoniono następujących laureatów:

Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w Dekanalnym Konkursie Plastycznym im. ks. L. Bielawskiego: „Powitajmy Maleńkiego!”

Uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej i I – III gimnazjum mieszkających na terenie dekanatu Rudnik zapraszamy do udziału w Dekanalnym Konkursie Plastycznym im. ks. L. Bielawskiego: „Powitajmy Maleńkiego!”.

Szczegóły w dołączonym regulaminie.

 

Zespół Szkół w Starym Narcie
Muzeum – Zbiornica Figur Chrystusa Frasobliwego w Jeżowem
Parafia pw. MB Nieustającej Pomocy w Nowym Narcie

 


Strona 6 z 9
2011-2023 © Muzeum Chrystusa Frasobliwego w Jeżowem